Plánujete toto leto dovolenku na Slovensku? Čo tak kúpele v Turčianskych Tepliciach?

Plánujete toto leto dovolenku na Slovensku? Čo tak kúpele v Turčianskych Tepliciach?

Tohtoročné leto sa prehupuje do polovice a kým niektorí Slováci majú dovolenku už za sebou, iných ešte len čaká. Ak ste ešte nerezervovali žiadnu dovolenku a neplánujete ísť za hranice, doprajte si oddych aspoň u nás na Slovensku. Jednou z možností, ako stráviť letnú dovolenku na Slovensku, je aj pobyt v kúpeľoch. Už dávno neplatí, že pobyty v kúpeľoch sú len pre seniorov. Aj mladí ľudia, či rodiny s deťmi si takúto dovolenku pochvaľujú a vyhľadávajú ju.

Z ponuky kúpeľných miest odporúčame tento rok vyskúšať kúpele v Turčianskych Tepliciach.

Veľký výber kúpeľných pobytov

Termálne liečivé vody dokážu s našim telom robiť zázraky a už dlhé roky sa sem chodia liečiť pacienti s ochorením pohybového aparátu, s urologickými problémami a s neurologickými problémami. Dokonca sem chodia aj detskí pacienti, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom.

Ak ale nepotrebujete žiadnu liečbu, môžete si dopriať relaxačný pobyt. V ponuke nájdete na výber množstvo atraktívnych kúpeľných pobytov. Pre rodiny odporúčame pobyt so vstupom do Spa&Aquapark. Zaujímavý pobyt je aj ten, kde máte vopred prednastavené procedúry, s polpenziou a s neobmedzeným plaveckým bazénom. Tento pobyt je vhodný pre všetkých, ktorí sa rozhodli pre zdravý životný štýl a chcú si dostatočne oddýchnuť a zároveň spraviť niečo pre svoje telo.

Vybrať si môžete ubytovanie v kúpeľných apartmánoch, ktoré je vhodné pre rodiny s deťmi a viaceré skupiny. Ak sa chcete ale aj liečiť, vyberajte z týchto pobytov – Royal Klasik, Klasik Medical Spa, či Gold Klasik.

Akú procedúru určite vyskúšať?

Ak si budete chcieť vybrať nejakú procedúru, ktorú nebudete mať ako súčasť pobytového balíčka, odporúčame príjemnú termoterapiu. V ponuke nájdete parafangový obklad Džibuti, parafínový obklad Bagun a rašelinový obklad Togo. Váš chrbát a celé telo sa vám za tieto horúce obklady poďakuje. Ocenia to nielen muži, ale aj ženy. Je vhodný pre všetkých, čo sa cítia stuhnuto a majú problémy s bolesťami krčnej chrbtice a celkovo chrbta.

Turčianske Teplice sa nachádzajú necelých tridsať kilometrov od Martina. Sú v obklopení Veľkej Fatry. Ak teda túžite okrem procedúr a kúpania zažiť niečo iné, odporúčame návštevu samotného kúpeľného mesta. Odporúčame aj Hrad Blatnica, či návštevu Gaderskej doliny.

Zdroj obrázka:

Autor: pressmaster / Stock.adobe.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *