Zlaté mince vo vrecku? Prečo nie! Ukážte aj vy, že viete, do čoho investovať

Zlaté mince vo vrecku? Prečo nie! Ukážte aj vy, že viete, do čoho investovať

V dnešnej modernej dobe si určite viete predstaviť, aké jednoduché je do niečoho investovať. Má to ale všetko hodnovernú spätnú väzbu? Nakoľko sa vám môže vaša investícia vrátiť späť? Nie je to len zbytočné riskovanie?

Mnoho ľudí má dnes minimálne finančné vzdelanie, a tak nevedia kam svoje peniaze môžu a nemôžu bezpečne vkladať. Banky vám ponúknu rôzne investičné programy, pričom vám budú tvrdiť že hodnota vašich peňazí v nich bude len rásť. Čo je ale realitou? Najmä to, že banky na vás budú zarábať a dôsledkom inflácie vaše peniaze na hodnote stratia tak či tak. Tlačiarne produkujú čoraz viac bankoviek, ktoré sa dostávajú do obehu a tým ich hodnota prudko klesá. To sa stane aj s vašimi uloženými úsporami. Ako sa tomu všetkému vyhnúť?

Investujte do zlata!

Investičné zlato sa dnes už stalo vlastníctvom všetkých tých, ktorí vedia, do čoho sa im oplatí investovať. Investícia do zlata zabezpečí to, že vaše peniaze len tak neprepadnú do prázdna. Zlato a striebro poznáme ako drahé kovy. Zlato dnes už nájdeme na rôznych eshopoch, ktoré ho ponúkajú na predaj v jeho najvyššej rýdzosti a kvalite. Dvadsaťštyri karátové zliatky sa môžu vynímať aj u vás doma, je len na vás, či investujete kúpou menších jeden až päť gramových kúskov alebo budete chcieť aj väčšie, hodnotnejšie.

Zlaté mince ako platidlo?

Myslíte si, že minulosť by sa mohla vrátiť do budúcnosti? Brali by ste zlaté mince ako jediné možné platidlo? Nestratilo by na hodnote a navyše, kúpou zlata ste oslobodení od povinnosti odvedenia DPH. Práve preto zaznamenali internetové obchody prudký nárast záujmu nákupcov. Na striebro sa oslobodenie od dane za kúpu nevzťahuje, ale to nemení nič na tom, že drahé kovy môžu byť už dnes vo vašich vreckách. Využite príležitosť a nakupujte online z pohodlia vášho domova.

Share