Cvičenie SM systém funguje perfektne aj v skupine

Trápia vás bolesti chrbtice? Skúste cvičenie SM systém. Metóda, pod ktorou sa ukrýva viac hovoriaci názov „Stabilný mobilizačný systém“ má za sebou desiatky rokov fungovania a klinických skúseností preverovaných na pacientoch. Ide o osvedčený spôsob, ako zatočiť s bolesťou chrbtice – krčnej, hrudnej aj bedrovej.

Cvičenie SM systém je veľmi univerzálny spôsob, ako sa zbaviť bolesti chrbtice v bez ohľadu na vek. Cvičenie sa odporúča už od piatich rokov a cvičiť ho je možné v produktívnom aj v seniorskom veku. Odporúča sa ženám aj mužom, hodí sa tiež pre tehotné ženy, využívajú ho pacienti, ale aj športovci, vrátane tých vrcholových.

Na rehabilitačné cvičenie SM systém sa špecializuj AF REHAB

Rehabilitačné a vzdelávacie centrum AF REHAB v Bratislave poskytuje súkromné cvičenia, ale taktiež skupinové cvičenia SM systém, ktoré sú vhodné pre úplných začiatočníkov. Pacienti absolvujú pred zahájením cvičenia vstupné vyšetrenia a terapiu. Obecne sú skupinové cvičenia vhodné pre zastabilizovaných pacientov, ktorí úž netrpia akútnymi bolesťami, vedia už cvičiť a aktivovať sa pomocou tejto rehabilitačnej metódy. Pokiaľ ešte takto cvičiť neviete, ponúknu vám v AF REHAB individuálnu terapiu, pri ktorej sa základy cvičenia SM systém naučíte a budete ich schopní aplikovať napríklad práve na skupinových cvičeniach.

Príďte cvičiť a rehabilitovať

Skupinové cvičenie SM systém v AF REHAB má podobu 55 minútových lekcií, kde sa cvičí na hudbu a podľa predcvičovania prítomného terapeuta. Cvičenie sa skladá z 15minútového strečingu a 45 minút cvičenia podľa metódy AF REHAB. Lekcie sa účastní maximálne 10 cvičencov a cena je veľmi priaznivá, iba 8 €. Aktuálne prebieha cvičenie 4× týždenne v pracovných dňoch od 18:00. Vďaka skupinovému cvičeniu nielenže rehabilitujete, ale súčasne si metódu SM systém osvojujete pre individuálne cvičenie doma.

Share